Eva shfaqet e mahnitshme me djalin e saj në Marbella - Gazeta Express
string(52) "eva-shfaqet-e-mahnitshme-me-djalin-e-saj-ne-marbella"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 21:45

Eva shfaqet e mahnitshme me djalin e saj në Marbella

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 21:45

Eva Longoria (47) ka treguar trupin e saj sensacionale në bikine të bardha teksa është shfaqur me djalin e saj Santiago (4) në Marbella

Ajo ka ateruar në Europë për të bërë pushimet e saj të përvitshme në Europë.

Eva Longoria ka filluar pushimet e saj të plota këtë të hënë ku ka zgjedhur që të relaksohet në diellin spanjoll me djalin e saj të vogël Santiago ku është parë duke shkuar bashkë më të në plazh.

Aktorja (47) ka treguar trupin e saj në bikine të bardha e ku është dukur në formë të mirë dhe një nënë e përkushtuar gjatë këtij pushimi. /GazetaExpress/