Euro n’T7 me Menduh Abazin, rikthehet sonte - Gazeta Express
string(41) "euro-nt7-me-menduh-abazin-rikthehet-sonte"

Euro n’T7 me Menduh Abazin, rikthehet sonte

Lajme

Gazeta Express

22/09/2023 10:16

Sonte rikthehen debatet për ekonomi në terminin e zakonshëm 20:15, shumë debate, shumë të bëma, intervista e rrëfime suksesi do t’i shohim bashkë çdo të premte në T7.

Pas përmbylljes së sezonit me shumë rrëfime suksesi me shikueshmëri rekorde sonte i rikthehemi debatit.

Lexo Edhe:

Emisioni i parë i këtij sezoni nis me debatit për planin 100 piksh të LDK-së.

Çka synon LDK-ja me këtë plan dhe a mund të jetë ky plan dera e kësaj për rikthim në pushtet?

Për këto dhe shumë të tjera na ndiqni sonte duke filluar nga ora 20:15.