Lajmet satirike - Eskluzive: Intervistë me personin që i mori 2 milionë euro nga thesari - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/10/2020 21:35

Lajmet satirike – Eskluzive: Intervistë me personin që i mori 2 milionë euro nga thesari

Rozë

Gazeta Express

23/10/2020 21:35

Një lajm që ka dridhur por nuk ka befasuar të gjithë ishte zhdukja e 2 Milion Eurove nga thesari i shtetit. Shfaqet personi që i morri ato.

Në edicionin e mëposhtëm ndiqni intervistën eksluzive për “Mbrëmjet e Lajmeve” e personit i cili i morri 2 Milion euro nga thesari i shtetit.

Ai tregon arsyen se pse i morri këto para si dhe mënyrën se si i morri. Po ashtu analisti në studio duket që e njeh këtë person.

Ndiqni videon më poshtë.

“Mbrëmjet e Lajmeve” është emision satirik, qëllimi i të cilit është që t’i argëtoj publikun duke satirizuar ngjarjet ditore në vend si ato politike dhe sociale. “Mbrëmjet e Lajmeve” mund t’i ndiqni çdo natë nga ora 20:10 në GjirafaVideo.com