‘Eskalojnë’ mysafirët në studio – “Në publik nuk dokna, por kur deshna kthej! Kah je ma vonë? - Gazeta Express
string(85) "eskalojne-mysafiret-ne-studio-ne-publik-nuk-dokna-por-kur-deshna-kthej-kah-je-ma-vone"

TV/Film

Gazeta Express

22/07/2022 18:54

‘Eskalojnë’ mysafirët në studio – “Në publik nuk dokna, por kur deshna kthej! Kah je ma vonë?

TV/Film

Gazeta Express

22/07/2022 18:54

Gani Gërmia i cili njihet për humorin e tij, duke qenë i ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë” ka diskutuar tema interesante, siç di vetë ai.

Gjatë intervistës, ai shpreh pëlqimin që ka për aktoren, Shota Baraliu. “Pehria e zotit… s’ po guxoj me ja lëshu sytë shyqyr që nuk e kam përballë”, tha ndër të tjera ai.

Por, Shota tha se Visarin e kisha marrë e kisha dërgu në fitnes edhe e kisha ushtru.

Këto dhe momente të tjera interesante mes tyre i gjen në videon më poshtë. /GazetaExpress/