'Është zjarr në shtrat', Rudina i tregon të gjitha për lidhjen me Markun: Ja kur do martohemi - Gazeta Express

‘Është zjarr në shtrat’, Rudina i tregon të gjitha për lidhjen me Markun: Ja kur do martohemi

Rozë

Gazeta Express

24/03/2020 12:47


Lidhja e Rudina Dembacajt me Mark Frrokun vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe sot moderatorja ka zbuluar më shumë për lidhjen e tyre duke iu përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instagram.

“Si është Marku në shtrat?”, e pyet një ndjekës të cilit Rudina i përgjigjet: “Zjarr”.

Ndërsa një tjetër e pyet për dasmën dhe Rudina zbulon se sapo të kalojmë këtë situatë do mendojë për një dasmë tradicionale me valle.