“Është syri im”, surprizohet Jul Deda! Nga helikopteri hidhet buqeta e veçantë me ngjyrë blu - Gazeta Express
string(88) "eshte-syri-im-surprizohet-jul-deda-nga-helikopteri-hidhet-buqeta-e-vecante-me-ngjyre-blu"

“Është syri im”, surprizohet Jul Deda! Nga helikopteri hidhet buqeta e veçantë me ngjyrë blu

Rozë

Gazeta Express

11/05/2024 19:12

Aktori Jul Deda është surprizuar pasditen e sotme nga mbështetesit e tij me një helikopter që ka qëndruar për disa çaste sipër shtëpisë së Big Brother VIP në Top Channel.

Ai dhe banorët e tjerë dolën menjëherë në oborr për të parë se për kë ishte surpriza ndërsa panë edhe momentin kur u hodh një buqetë ngjyrë blu për aktorin.

Lexo Edhe:

“Shiko, është syri im, faleminderit shumë, ju dua”- u shpreh Juli mes të tjerash.

Ndërsa moderator Meriton Mjekiqi shkoi menjëherë të merrte buqetën e luleve që përfundoi në oborrin e shtëpisë.