Është sërish Rebic, sapo futet në lojë e kalon Milanin në epërsi - Gazeta Express

Është sërish Rebic, sapo futet në lojë e kalon Milanin në epërsi

Sport

Gazeta Express

24/01/2020 22:22

Milani është duke e mposhtur 1-0 Brescian

Pas 70 minutave lojë, është zhbllokuar rezultati në sfidën mes Brescias dhe Mialnit.

Ashtu si ndeshjen e kaluar, Ante Rebic ka shënuar sërish.

Ai hyri në lojë në minutën e 58’ në vend të Leaos, ndërsa në minutën e 71’ shënoi për ta kaluar Milanin në epërsi, raporton Gazeta Express.