Erjola i kthehet keq Ilnisës: ‘Ik ekspozohu krevateve’ - Gazeta Express
string(51) "erjola-i-kthehet-keq-ilnises-ik-ekspozohu-krevateve"

Erjola i kthehet keq Ilnisës: ‘Ik ekspozohu krevateve’

TV/Film

Gazeta Express

20/03/2024 20:31

Mbrëmjen e djeshme teksa po futej në pishinë me “bikini”, gazetarja i ka thënë banores se ka veshur tanga.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Erjolës e cila ditën e sotme i tha Ilnisës: “Ti si femër e nivelit (të ulët) që je përmende tangat.”.

Lexo Edhe:

“E hape ti zemër si 26 vjeçare që je”- ia ktheu banorja, ndërsa Erjola i tha se ajo është 25 vjeçare nga trutë.

Pjesë nga debati:

Erjola: Çfarë flas unë me shoqet e mia ti s’ke pse ndërhyn. Ekspozimet e mia në pishinë shko dhe bëji çdo natë

Ilnisa: E the çfarë ke për të thënë

Erjola: Më tregoi ti se me çfarë hi në pishinë unë. Po ti futesh në lojë vetëm duke përdorur zhargone

Ilnisa: E përdore ti zemër

Erjola: Ti e nise

Ilnisa: Un erdha këtu dhe të thashë mos e interpreto dhe më the vish bokset

Erjola: Kujt i thu ti mos i jep llogari. Ku e din ti se për çfarë isha ka flas unë?

Ilnisa: Qetësohu

Erjola: Çfarë punë ke ti?

Ilnisa: Ti më tregove bokset se si i ngreh

Erjola: Ti si femër e nivelit (të ulët) që je përmende tangat.

Ilnisa: E hape ti jo unë

Erjola: Fjala brekë dhe tanga është gjë e ndryshme

Ilnisa: E hape ti zemër si 26 vjeçare që je

Erjola: Mos më trego mua moshën. Po unë jam 26 vjeçare, por ti je 25 vjeçare në tru. Dhe 25 vjeçaret janë më të mëdha se ti në tru