Era sjell verën në dimër - Gazeta Express
string(24) "era-sjell-veren-ne-dimer"

Yjet

Gazeta Express

27/11/2023 21:14

Era sjell verën në dimër

Yjet

Gazeta Express

27/11/2023 21:14

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi është rikthyer fuqishëm me performanca dhe koncerte të shumta gjatë këtij sezoni.

Artistja edhe mbrëmë ka mbajtur një tjetër mbrëmje muzikore, duke argëtuar fansat e saj me hitet më të njohura.

Lexo Edhe:

Por, ajo që  mori vëmendje ishte padyshim edhe veshja e këngëtares, e cila asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjet.

Era dukej tejet provokuese e veshur me reçipeta të zeza plot shkëlqim, me temina të cilat i vareshin mbi barku  e tonifikuar.