Era së shpejti me dy këngë të reja, një videoklip të realizuar në Dubai - Gazeta Express
string(70) "era-se-shpejti-me-dy-kenge-te-reja-nje-videoklip-te-realizuar-ne-dubai"

Yjet

Gazeta Express

30/04/2022 2:09

Era së shpejti me dy këngë të reja, një videoklip të realizuar në Dubai

Yjet

Gazeta Express

30/04/2022 2:09

Era Istrefi si duket do t’i kthehet tregut rajonal gjatë këtij viti

Këngëtarja kosovare pritet që të sjell një projekt të ri muzikor shumë shpejt, teksa Klan Kosova ka raportuar që xhirimet e këtij klipi do të bëhen në Dubai.

Lexo Edhe:

Era ju kthye tregut vendor me këngën “Bebe” që rezultoi e suksesshme dhe tanimë ka arritur numër të madh klikimesh.

Tanimë ajo pritet të jetë në treg edhe me dy projekte të reja që janë gati, njërit prej të cilëve do t’i realizohet klipi në Dubai. /GazetaExpress/