Era me veshje të veçantë, tepër të nxehtë në ditëlindjen e Reneesë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

16/05/2020 1:48

Era me veshje të veçantë, tepër të nxehtë në ditëlindjen e Reneesë

Rozë

Gazeta Express

16/05/2020 1:48

Këngëtarja Era Istrefi ka shfrytëzuar ditëlindjen e mbesës së saj, Renee për të treguar asetet e saj të nxehta

Ajo për këtë ka qenë e veshur në mënyrë të veçantë derisa ka treguar këmbët e saj të gjata.

Era sot ka qenë aktive pas disa javëve karantinë dhe pas disa javëve kur ajo kishte lansuar këngën e saj më të re “No Maybes” para shtatë jave.

Kënga është pritur mirë dhe është një realizim i Erës me Arash dhe Ilkay Sencan. /GazetaExpress/