Era me disa poza nga klipi i saj i ri me Noizyn - Gazeta Express
string(47) "era-me-disa-poza-nga-klipi-i-saj-i-ri-me-noizyn"

Era me disa poza nga klipi i saj i ri me Noizyn

Yjet

Gazeta Express

11/06/2024 19:55

Këngëtarja Era Istrefi pritet që të realizojë një këngë të re me reperin Noizy

Derisa gjatë ditës së mbrëmshme ishte Noizy që plasoi disa fotografi në Instagram ku kishte thënë se është gati kënga e re me Erën, këtë sonte e ka bërë edhe Era.

Lexo Edhe:

“Unë jam mbret por kam nevojë për një mbretëreshë”, ka shkruar mbrëmë Noizy.

Sonte Era ka postuar fotografi dhe një video nga xhirimet e këtij klipi e ku nuk ka munguar as një porosi e saj poshtë këtyre fotografive për fansat e saj.

“Hajde boni krejt bby fck it hin ✨all in✨🎲”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/