Era mbushet me energji - Gazeta Express
string(22) "era-mbushet-me-energji"

Era mbushet me energji

Yjet

Gazeta Express

13/07/2023 20:48

Këngëtarja Era Istrefi është shfaqur me stil në një foto që ka postuar sot

Ajo është njëra prej këngëtarëve të vetme shqiptare që ka arritur të depërtojë në tregun ndërkombëtarë nga Kosova.

Lexo Edhe:

Era Istrefi ka qenë shumë aktive viteve të fundit në tregun vendor dhe vazhdon që të prodhojë hite për shqiptarët.

Pos këngëve, Era është e njohur edhe si fytyra e kompanisë më të madhe të pijeve energjike në Kosovë, “Golden Eagle”.

“Shqipe me energji” e ka përshkruar këtë fotografi Era derisa ka bërë një foto me stil mbi një kanaqe të madhe të Golden Eagle. /GazetaExpress/