Era jep një lajm, shtynë lansimin e këngës së re - Gazeta Express
string(47) "era-jep-nje-lajm-shtyne-lansimin-e-kenges-se-re"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 20:37

Era jep një lajm, shtynë lansimin e këngës së re

Yjet

Gazeta Express

18/07/2022 20:37

Era Istrefi ka postuar një set fotosh në rrjetet sociale ku ka treguar për projektet e saj të reja

Këngëtarja ka filluar një turne koncertesh nëpër klube të ndryshme shqiptare.

Këtë ajo e ka treguar edhe më një show që ka mbajtur në Prishtinë ku është shfaqur provokative dhe në shoqërinë e disa vajzave.

Por, pas kësaj ajo ka pasur një lajm të keq për fansat e saj.

“Turneu po shkon flakë. Kënga e re shtyhet…”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove në Instagram. /GazetaExpress/