Era Istrefi sot feston ditëlindjen - Gazeta Express
string(34) "era-istrefi-sot-feston-ditelindjen"

Yjet

Gazeta Express

04/07/2023 21:02

Era Istrefi sot feston ditëlindjen

Yjet

Gazeta Express

04/07/2023 21:02

Era Istrefi ka edhe më shumë arsye për të festuar sonte, pasi që ajo edhe zyrtarisht dje zyrtarizoi lidhjen e saj me futbollistin dhe kapitenin e Kosovës, Amir Rrahmani

Era Istrefi e feston ditëlindjen sot derisa këngëtarja ka mbushur fiks 29 vite.

Lexo Edhe:

Këngëtarja deri me tani ka pasur një sërë suskesesh, derisa hiti i saj më i njohur deri me tani i Erës mbetet BonBon, i cili i dha asaj edhe famë ndërkombëtare.

Era mbetet njëra prej këngëtareve të vetme që nga Kosova arriti të depërtoi me famë në arenën ndërkombëtare.

Ndryshe, Era dje zyrtarisht i dha fund beqarisë, ku konfirmoi lidhjen e saj me futbollistin dhe kapitenin e Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani i cili është edhe kampion i Italisë me Napolin. /GazetaExpress/