Era e fortë dhe shiu i dendur, shikoni si i ka rrëzuar pemët stuhia në Tiranë - Gazeta Express

Era e fortë dhe shiu i dendur, shikoni si i ka rrëzuar pemët stuhia në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

26/09/2020 10:56

Tirana por edhe i gjithë vendi u përfshi prej mbrëmjes së djeshme nga reshje shiu të dendura dhe një stuhi e fortë ere.

Kjo ka shkaktuar jo pak dëme. Siç shihet dhe nga fotot më poshtë, disa pemë në rrugët dhe sheshet kryesore të kryeqytetit janë rrëzuar.

Punonjësit e Bashkisë kanë punuar gjatë orëve të mbrëmjes dhe në mëngjes për të normalizuar situatën.

tirane stuhi
tirane stuhi2
tirane stuhi3
tirane stuhi4
tirane stuhi5
tirane stuhi6
tirane stuhi7

Te lidhura