Episodi fantastik i “Rrushe” publikohet në gjirafaVideo - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

08/08/2021 23:18

Episodi fantastik i “Rrushe” publikohet në gjirafaVideo

Rozë

Gazeta Express

08/08/2021 23:18

Sonte u publikua episodi i ri i serialit dramë-krim “Rrushe”, i cili mund të shikohet online në gjirafaVideo.com. Episodi i katërmbëdhjetë i serialit vendor lidhë pasojat e episodeve të kaluara.

Pas një drame të vërtetë në episodin e trembëdhjetë, ku u zbuluan shumë mistere, episodi i katërmbëdhjetë i “Rrushe” paraqet pasojat nga këto ngjarje, si dhe hapë enigma të reja, të cilat do t’i bëjnë episodet në vazhdim edhe më interesante.

Lexo Edhe:

Në episodin e kaluar pamë Vesën që denoncon axhën e saj Agimin, Armendin që rrëfehet tek nëna e shokut të tij Arsimit, Besa, për mënyrën se si ka vdekur djali i saj. Gjithashtu pamë Mentorin e zhytur në borxhe, e përshëndetjen emocionale mes Meritës dhe Fatmirit.

Episodi i katërmbëdhjetë sjellë Agim Pirullin në polici, Inspektore Temaj duke tentuar të zbulojë të vërtetën, e shumë ndodhi tjera të personazheve të dashura të serialit “Rrushe”.

Episodin e ri të “Rrushe” mund ta ndiqni më poshtë.