Episodi 11 i Rrushe sjellë dramë të vërtetë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/07/2021 21:08

Episodi 11 i Rrushe sjellë dramë të vërtetë

Rozë

Gazeta Express

18/07/2021 21:08

Në gjirafaVideo sapo u publikua episodi i ri i serialit vendor Rrushe. Pas episodës fantastike javën e kaluar, episodi i ri tregon pasojat dhe vështirësitë e personazheve të këtij seriali.

Pas shkatërrimit të Lëvizjes Qëndresa, Musë Lahu shpallet tradhëtar dhe detyrohet të largohet. Shumë vrasje dhe ndodhi karakterizuan episodin e dhjetë të serialit Rrushe, ndërsa sonte, në episodin e njëmbëdhjetë tregohen pasojat e këtyre ndodhive.

Lexo Edhe:

Vesa Pirulli viziton gjyshin e saj në fshat, por me vete ka një person që ka interes të madh të takojë Faruk Pirullin.

Seriali Rrushe vazhdon të shpalosë ngjarjën me shumë dinamikë, gjë që e bën këtë serial shumë të mirëpritur nga publiku.

Episodin e njëmbëdhjetë të serialit Rrushe mund ta gjeni më poshtë.

Rrushe shfaqet të dieleve nga ora 20:00 në kanalin T7, dhe nga ora 21:00 në gjirafaVideo.