Eni vazhdon të bëjë foto ekzotike nëpër male - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 22:00

Eni vazhdon të bëjë foto ekzotike nëpër male

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 22:00

Këngëtarja dhe influencerja, Eni Koçi ka vazhduar të bëjë foto tepër interesante nëpër malet e Kosovës

Sot ajo është parë në kufirin Kosovë-Shqipëri-Mal i Zi.

Lexo Edhe:

“E ëmbël si Candy”, ka shkruar ajo derisa ka pasur të veshur veshje sportive të përshtatura për trupi.

Ndryshe, nga i njëjti vend sot ka postuar në rrjete sociale foto edhe Genc Prelvukaj, ku ka folur edhe për historinë e liqenit ku Eni ka bërë fotot. /GazetaExpress/