Enca sjell këngë me një këngëtar kurd - Gazeta Express
string(37) "enca-sjell-kenge-me-nje-kengetar-kurd"

Muzike

Gazeta Express

08/06/2022 22:57

Enca sjell këngë me një këngëtar kurd

Muzike

Gazeta Express

08/06/2022 22:57

Këngëtarja Enca Haxhiu ka publikuar këngë të re me këngëtarin e njohur kurd, Navid Zardi

Është këngëtari kurd që e ka ftuar Encën në këtë këngë, xhirimet e së cilës janë bërë në Dubai.

Kënga quhet “Kalle” dhe është dhënë premier para dy ore.

Klikoni KËTU për ta dëgjuar këngën…

Enca, s’i duket është e ftuar në këtë këngë, teksa kënga është ritmike dhe me motive të muzikës popullore të Kurdistanit. /GazetaExpress/