Enca po punon shumë, tregon se çka do të sjell vitin e ardhshëm - Gazeta Express

Enca po punon shumë, tregon se çka do të sjell vitin e ardhshëm

Instant

Gazeta Express

11/12/2019 20:39

Këngëtarja Enca Haxhiu nuk do të këtë pushime

Ajo në një postim që ka bërë në Instagram se ajo ka një agjendë shumë të ngjeshur në këtë fundvit.

Këngëtarja ka shkruar se ajo është duke incizuar një këngë të re si dhe do të realizojë një album të tërë.

“Këngë e Re? EP? Album? Bashkëpunime? Meqë ra fjala, me cilin artist/e doni bashkëpunim ? ? Shumë gjëra po ndodhin”, ka shkruar Enca.

Kujtojmë se Enca mbrëmë bëri një super fotosesion, ku ekspozojë asetin e saj kryesor, gjoksin. /GazetaExpress/