Enca përsëri provokon me bikine - Gazeta Express

Enca përsëri provokon me bikine

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 23:46

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar me provokimet e saj në rrjetet sociale

Enca Haxhiu ka filluar të jetë aktive edhe në Instagram këto ditë, derisa ajo ka paralajmëruar se do të lanson një këngë të re në disa postime të tjera.

Lexo Edhe:

Para kësaj, Enca duket se ka qenë zënë duke postuar dhe shitur fotografi në sajtin erotik, “Only Fans”, një sajt ku shiten edhe fotografi nudo.

Megjithatë këtë gjë ajo ende nuk e ka bërë publike dhe si shet ajo fotografi në të, derisa sot ajo është shfaqur tepër seksi në bikine rozë ku edhe tregon asetin e saj kryesor, gjoksin. /GazetaExpress/