Enca nga Dubai publikon videon e nxehtë: Puthje në buzë me një vajzë - Gazeta Express
string(66) "enca-nga-dubai-publikon-video-e-nxehte-puthje-ne-buze-me-nje-vajze"

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 9:45

Enca nga Dubai publikon videon e nxehtë: Puthje në buzë me një vajzë

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 9:45

Si shumë emra të njohur të estradës edhe këngëtarja e njohur Enca ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Dubain.

Enca po poston foto dhe video nga atje ku duket se po i shijon në maksimum pushimet.

Lexo Edhe:

Nga Dubai Enca e ka sjellur një video të “nxehtë”

Enca në një video teksa shihet se i dhuruar një puthje në buzë një prej mikeshave të saj.