Enca mohon fotoshopin, thotë se në këtë foto është ajo natyralja - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/01/2020 22:23

Enca mohon fotoshopin, thotë se në këtë foto është ajo natyralja

Rozë

Gazeta Express

14/01/2020 22:23

Është akuzuar shpesh se përdorë në fotot e saj fotoshop

Por në këtë foto Enca thotë se është tërësisht natyrale dhe se ajo nuk ka përdorë fotoshop.

“Tërësisht natyrale”, ka shkruar ajo derisa ka postuar një fotografi.

Megjithatë, në këtë foto shihet se Enca është më e kolme se sa në fotot kur është në bikine.

Këngëtarja ka thënë për këtë vit se është tepër e angazhuar në projekte të reja dhe se ajo në të ardhmen do të sjell edhe një album. /GazetaExpress/