EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Theth, një person i plagosur transportohet drejt spitalit - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

26/09/2021 15:52

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Theth, një person i plagosur transportohet drejt spitalit

Shqiperi

Gazeta Express

26/09/2021 15:52

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Theth të Shkodrës.

Policia njofton se Gëzim Ndrezaj 47 vjeç, është plagosur në këmbë dhe po dërgohet në spitalin e Shkodrës për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Lexo Edhe:

Blutë po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

Njoftimi i policisë

Në fshatin Theth, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.