EMRI/ PD zgjedh kandidatin për Bashkinë e Tiranës - Gazeta Express
string(48) "emri-pd-zgjedh-kandidatin-per-bashkine-e-tiranes"

Shqiperi

Gazeta Express

26/03/2023 21:10

EMRI/ PD zgjedh kandidatin për Bashkinë e Tiranës

Shqiperi

Gazeta Express

26/03/2023 21:10

Roland Bejko zgjidhet kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, në zgjedhjet lokale të 14 majit.

Bëhet e ditur se Bejko u zgjodh me shumicë votash nga Kryesia e kësaj force politike, përballë Jonila Godoles.

Lexo Edhe:

Deri më tani, janë 3 kandidatë për bashkinë më të madhe të vendit, kryebashkiaku Erion Veliaj, kandidati i grupimit të Sali Berishës, Belind Këlliçi dhe kandidati i PD-së, Roland Bejko.

/Gazeta Express