EMRI/ I shkrepet arma e zjarrit teksa e pastronte, humb jetën 50-vjeçari në Maliq - Gazeta Express
string(79) "emri-i-shkrepet-arma-e-zjarrit-teksa-e-pastronte-humb-jeten-50-vjecari-ne-maliq"

EMRI/ I shkrepet arma e zjarrit teksa e pastronte, humb jetën 50-vjeçari në Maliq

Shqiperi

Gazeta Express

19/05/2024 21:29

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq, ku një person rreth 50-vjeç ka humbur jetën pasi ishte duke pastruar armën e zjarrit tip çifte gjahu.

Njoftimi Policise

Lexo Edhe:

Maliq/Informacion paraprak

Mbrëmjen e sotme, në fshatin Zëmblak, Maliq, në banesë, shtetasi T. M., rreth 45 vjeç, duke pastruar armën e gjahut (të cilën e posedonte me leje) dyshohet se arma është shkrepur aksidentalisht dhe për pasojë ky shtetas ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.