Emri i ri i skenës në hip-hop, Grizzly sjell 'Ëndrrat' - Gazeta Express

Emri i ri i skenës në hip-hop, Grizzly sjell ‘Ëndrrat’

Rozë

Gazeta Express

24/01/2020 11:40

Vigan Zeqiri nga Gjilani është emri më i ri në muzikë që i është bashkuar rrymës hip-hop.

I njohur me nofkën Grizzly, ai ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Ëndrrat”.

Kënga është një baladë hip-hop me tematikë dashurie, e cila i dedikohet një historie të së shkuarës.

Muzika është produkt i producentit Scott, në studion “Flesh Music”.

“Ëndrrat” është vizualizuar edhe me klip, i cili i përshtatet fabulës së këngës dhe i është besuar produksionit Creativ Films.

E ardhmja pritet të jetë edhe më produktive për reperin më të ri nga Gjilani.

GRIZZLY “ENDRRAT” (prod by: FLLESH MUSIC)