EMRAT/ Pas sherrit në familje burri vret gruan dhe veten me armën e gjahut në Divjakë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

18/09/2021 19:17

EMRAT/ Pas sherrit në familje burri vret gruan dhe veten me armën e gjahut në Divjakë

Shqiperi

Gazeta Express

18/09/2021 19:17

Dalin emrat e viktimave në Divjakë nga ngjarja e rëndë mbasditen e sotme.

45 vjeçarja Fëllënxë Rrasa, nga Divjaka është vrarë nga bashkëshorti i saj ditën e sotme me armën e gjahut. Pasi vrau gruan autori i identifikuar si Hekuran Rrasa, 58-vjeç, e ka kthyer armën nga vetja duke u vetvrarë.

Lexo Edhe:

Krimi i rëndë ka ndodhur në banesën, pas një sherri në familje, njofton policia.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të motivit të ngjarjes së rëndë.

E rëndë në Divjakë, burri vret gruan me armë zjarri dhe