Emily “zhvishet” për Inamorata - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 19:51

Emily “zhvishet” për Inamorata

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 19:51

Emily Ratajkowski ka vazhduar të postojë foto si e zhveshur derisa ka filluar një fushatë të re për bikinet e linjës së saj, Iamorata

Emily ka shpërndarë të dielën disa foto të këtyre bikineve ku në disa raste ajo kishte hequr jelekët.

Lexo Edhe:

Modelja 30 vjeare duket tepër në formë, edhe pse nuk ka shumë muaj që ka lindur fëmijën e saj të parë.

Për këtë ajo e ka falëndëruar edhe burrin e saj, Sebastian Bear McClard dhe ditën e parë të tij si baba. “Jam shumë mirënjohëse për ty”, ka shkruar ajo për të. /GazetaExpress/