Emily vazhdon me foto të nxehta në rrjetet sociale - Gazeta Express

Emily vazhdon me foto të nxehta në rrjetet sociale

Yjet

Gazeta Express

08/06/2021 21:11

Emily Ratajkowski ka vazhduar të postojë foto pas festimit të saj të ditëlindjes së 30-ta…derisa ajo ka reaguar pasi disa nëna e kanë kritikuar atë se si e kishte mbajtur beben e saj

Emily ka shpërdore edhe sot foto të reja në Instagram derisa është në pushime ku edhe po e feston ditëlindjen e tij të 30.

Pronarja Inamorata dhe dizajnerja e të brendshmeve është parë në bikine me ngjyra, derisa mban një gotë me shampanjë afër një pishinë.

Kjo vjen një ditë pasi që ylli i “I Feel Pretty” derisa ajo mbante në mënyrë të pazakontë bebin Sylvester, sidomos kokën e tij. /GazetaExpress/