Emily shfaqet në pushime me djalin e saj 15 muajsh - Gazeta Express
string(50) "emily-shfaqet-ne-pushime-me-djalin-e-saj-15-muajsh"

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 21:10

Emily shfaqet në pushime me djalin e saj 15 muajsh

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 21:10

Emily Ratajkowski ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në pantallona të shkurtër të bardh teksa ka pozuar me djalin e saj 15 muajsh Sylvester në Firencë të Italisë.

Ajo priti fëmijën e parë, djalin Sylvester me burrin e saj Sebastian Bear-McClard  15 muaj më parë.

Lexo Edhe:

Por tani, Emily Ratajkowski ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm teksa ka bërë disa fotografi me të voglin e saj në Firencë të Italisë.

Modelja bukuroshe (31) ka treguar trupin e saj të tonifikuar me një palë jelek të bardh dhe pantallona të bardh teksa po i shijon bukuritë e qytetit italian. /GazetaExpress/