Emily Ratajkowski shfaqet në formë pas ndarjes nga burri - Gazeta Express
string(56) "emily-ratajkowski-shfaqet-ne-forme-pas-ndarjes-nga-burri"

Emily Ratajkowski shfaqet në formë pas ndarjes nga burri

Yjet

Gazeta Express

21/07/2022 22:32

Emily Ratajkowski ka treguar trupin e saj teksa është parë duke vallëzuar me shokun e saj Mel Ottenberg pas ndarjes së saj nga burri Sebastian Bear-McClard

Emily Ratajkowski ka lënë më një anë martesën e fundit dhe këtë të enjte është shfaqur në element me një video në TikTok.

Lexo Edhe:

Fenomeni i pistave (31) ka treguar trupin e saj seksi dhe me pantallona të jogës ka vallëzuar me shokun e saj Mel Ottenber, kryeredaktorin e revistës “Interview.

Video u publikua në kohën kur u zbulua që ajo dhe burri i saj, Sebastian Bear-McClard, janë ndarë pas katër viteve pasi që thuhet se producenti vazhdimisht e ka tradhtuar atë. /GazetaExpress/