Emily Ratajkowski ndahet nga burri pas katër viteve - Gazeta Express
string(51) "emily-ratajkowski-ndahet-nga-burri-pas-kater-viteve"

Yjet

Gazeta Express

19/07/2022 23:37

Emily Ratajkowski ndahet nga burri pas katër viteve

Yjet

Gazeta Express

19/07/2022 23:37

Emily Ratajkowski dhe Sebastian Bear-McClard janë ndarë pas katër viteve martesë. “Modalja, është ‘ndarë nga producenti pas një seri tradhtish që ai ia ka bërë”

Mirëpo, ajo ende nuk i ka dërguar letrat në gjykata, Emily Ratajkowski është ndarë me burrin e saj producent, Sebastian Bear-McClard.

Lexo Edhe:

Modelja (31) kohëve të fundit është fotografuar pa unazë të martesës.

Herën e fundit kur ajo është parë me unazën e madhe të diamantit të saj është në një foto që ajo e ka postuar në fillim të muajit qershor.

Themeluesja e Inamorata dhe Sebastian ishin martuar gjatë një ceremonie civile në New York më 23 shkur 2018.

Çifti kanë një djalë me emrin Sylvester që ka 16 muaj dhe për herë të fundit janë parë së bashku gjatë pushimeve në Itali që kishin në mes të qershorit. /GazetaExpress/