Emily, një bionde seksi në bikine - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 23:17

Emily, një bionde seksi në bikine

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 23:17

Emily Ratajkowski është paraqitur si një bionde bombë derisa ka debutuar me disa foto seksi pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit

Ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 29 javën e fundit.

Emily Ratajkowski ka treguar dukjen e saj të re prej modele derisa është bërë bionde për herë të parë.

Këto foto ajo i ka postuar sot në Instagram dhe normalisht ka veshur bikine Inamorata. /GazetaExpress/