Emily në New York – çfarë bukurie - Gazeta Express
string(31) "emily-ne-new-york-cfare-bukurie"

Emily në New York – çfarë bukurie

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 20:35

Emily Ratajkowski ka treguar këmbët e saj seksi në një veshje provokative teksa ajo është parë në drekën e Michael Kors x Ellesse në New York

Emily Ratajkowski i ka shndërruar rrugët e New Yorkut në një pistë mode teksa ishte në drekën e shtruar nga Michael Kors x Ellesse në Rainbow Room në Midtown.

Lexo Edhe:

Supermodelja (30) është dukur e sensacionale ku ka treguar këmbët e saj të gjata dhe krihet e tonifikuar, teksa ka pasur të veshur një fustan të shkurtër.

Yjet të tjerë që morën pjesë në këtë drekë ishin ylli i televizionit Tayshia Adam (31) dhe modelja Amelia Hamlin (20), të cilat ishin të veshura më sportive. /GazetaExpress/