Emily Atack godet me foto nga Parisi - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 20:33

Emily Atack godet me foto nga Parisi

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 20:33

Emily Atack ka shpërndarë disa foto nga mini pushimi i saj me motrën identike si ajo, Martha…pasi që u tha se ajo është duke u takuar fshehtas me futbollistin Jack Grealish

Emily Atack ka shpërndarë disa foto me motrën e saj identike Martha dhe nënën e tyre Kate gjatë një pushim të shkurtër në Paris, pasi që mediat shkruan për një romancë të saj me futbollistin Jack Grealish.

Lexo Edhe:

Ylli i “Inbetweeners” (31) është dukur rrezatuese derisa ajo ka pozuar me familjen e saj në Francë, e ku ka pasur të veshur një xhaketë interesante.

Kjo vije pasi që Emily është sulmuar me humor nëpër rrjetet sociale, ku ajo është cilësuar si “për të ardhur keq” dhe është akuzuar se ka “thyer kodin e vajzave” me takime të fshehta me Jack. /GazetaExpress/