Elvisi i “Për’puthen”, flet për lidhjen e tij me ish-konkurrenten - Gazeta Express

Elvisi i “Për’puthen”, flet për lidhjen e tij me ish-konkurrenten

Rozë

Gazeta Express

29/07/2021 13:49

Elvisi i njohur si ‘Loco’ në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, që përfundoi sezonin e dytë para pak javësh, ka qenë së fundmi i ftuar në një intervistë në “Natë Vere” në T7.

“Loco” ka folur për jetën e tij personale dhe për gjërat gjatë kohës që ishte në emision.

Lexo Edhe:

Ndër të tjera ai është pyetur nga Andi Artani për një lidhje të ‘fsheht’ me njërën nga ish-konkurrenten, për të cilën ai ka folur mbrëmë.

Videon mund ta ndiqni nga minuta e 03:00 këtu: