Elvana dhe Noizy lansojnë këngë të re - Gazeta Express
string(37) "elvana-dhe-noizy-lansojne-kenge-te-re"

Elvana dhe Noizy lansojnë këngë të re

Muzike

Gazeta Express

28/04/2023 20:47

Këngëtarët e njohur shqiptarë vazhdojnë të lansojnë këngë të reja para sezonit të verës

Elvana Gjata dhe Noizy janë dyshja e radhës që kanë lansuar këngën e tyre më të re.

Lexo Edhe:

“My All” quhet kjo këngë e cila është lansuar para dy ore në platformën youtube, në kanalin e Noizyt.

Ky vit pritet që të jetë i gjatë për këtë dyshe, të cilët po ashtu kanë premtuar se do të bashkëpunojnë në dy projekte me tashmë personazhin më të njohur për këtë vit, Luiz Ejlli i cili pritet që të lërë shtëpinë e Big Brother VIP Albania të shtunën e ardhshme pas finales. /GazetaExpress/