Ellie, zogëza e kolme që do ju lë sonte pa gjumë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 20:15

Ellie, zogëza e kolme që do ju lë sonte pa gjumë

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 20:15

Ylli i Love Island, Ellie Brown ka nxehur temperaturat sot me të brendshme të bardha derisa ka pozuar seksi nga banjo

Ajo vazhdimisht është e zënë me fotosesion pavarësisht se në Britani ende janë në fuqi masat për vetizolim nga koronavirusi.

Ellie Brown ka pozuar sot edhe disa fotografi të nxehta të cilat i ka realizuar vet dhe i ka postuar në Instagram.

Ylli i Love Island (22) ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në të brendshme Lounge, derisa fotoja e saj ka marrë më mijëra pëlqime!  /GazetaExpress/