Elita tregon për rutinën e saj të karantinës - Gazeta Express

Elita tregon për rutinën e saj të karantinës

Rozë

Gazeta Express

03/04/2020 23:29

Moderatorja Elita Rudi është duke e kaluar kohën e saj e mbyllur shkaku i pandemisë dhe sot ajo ka treguar edhe për rutinën e saj

Elita, e cila pritet që t’i kthehet ekranit shumë shpejt me ndonjë projekt të radhës për shkak të lindjes se djalit të sa Zëri, është futur në vetizolim dhe si duket për të ka një rutinë interesante.

View this post on Instagram

Eat, sleep, quarantine, repeat.

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Në një foto në instagram ku shihet vetëm fytyra e saj Elita ka shkruar poshtë saj:

“Ha, gjumë, karantinë, ripërsëritë”, në gjuhën angleze duke përshkruar kështu ditën që ajo e kalon si e vetizoluar.

Megjithatë, pavarësisht kësaj as Elita nuk ka arritur që të largohet nga mania e rrjetit social TikTok ku ka treguar aftësitë e saj në vallëzim, e që duket të jenë perfekte. /GazetaExpress/