Elita Rudi me fjalë të mëdha për vjehrrën e saj, thotë se e konsideron si nënë - Gazeta Express
string(77) "elita-rudi-me-fjale-te-medha-per-vjehrren-e-saj-thote-se-e-konsideron-si-nene"

Rozë

Gazeta Express

03/08/2022 15:34

Elita Rudi me fjalë të mëdha për vjehrrën e saj, thotë se e konsideron si nënë

Rozë

Gazeta Express

03/08/2022 15:34

Marrëdhënia vjehërr-nuse është një temë që diskutohet shpeshherë, si nga shoqëria ashtu edhe nga fytyrat publike.

Gazetare: Albulena Demaku

Lexo Edhe:

Duke qenë pjesë e emisionit të verës në T7, prezantuesja Elita Rudi, pos tjerash tregoi edhe për marrëdhënien që ka me vjehrrën e saj. Madje, ajo tha disa fjalë të mëdha për të.

“Përveç që muj me thanë vjehërr, nanë, osht shumë shoqe dhe kur ulemi me ba muhabet nuk e llogariti si vjehërr”, u shpreh prezantuesja.

Për më shumë detaje nga intervista ndiqeni linkun më poshtë.