Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako - Gazeta Express
string(48) "eliminohet-nga-big-brother-vip-albania-albi-nako"

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Rozë

Gazeta Express

25/02/2024 0:15

rtisti dhe balerini i njohur, Albi Nako, përfundon garën për çmimin e madh.

 

Lexo Edhe:

Në televotim me të gjithë djemtë e tjerë të shtëpisë, pasi Sara zgjodhi djemtë e jo vajzat, përmes zarfit të zi të “Kutisë së Pandorës”, rezultoi më i votuari.

Sa i përket zarfit të zi, Sara duhet të vendoste se nëse do të çonte në televotim të gjithë djemtë ose të gjitha vajzat e shtëpisë.

 

 “Këtë vit duhet të jetë viti i vajzave. Këtë vit ka vajza që kanë histori të jashtëzakonshme, pa lënë djemtë jashtë. Edhe pa qenë pjesë e grupit “Girls Poëer”, unë prapë vendos të gjithë djemtë në televotim” – ishte përgjigja e Sarës.

 

Kështu të gjithë djemtë shkuan në televotim.