Ekskluzive: Mozzik dhe Loredana bëhen bashkë - Gazeta Express

Ekskluzive: Mozzik dhe Loredana bëhen bashkë

Lajme

Gazeta Express

27/11/2020 19:21

Janë shumë të diskutuar në mediat rozë.

Mozzik dhe Loredana, kanë qenë dhe janë gjithmonë në fokus të mediave rozë.

Kur flitet për ta, gjithmonë ka aludime nëse janë bashkuar apo jo. Burime të “Express Rozë”, bëjnë të ditur se dyshja po gatuajnë një super hit, i cili pritet të jetë pjesë e albumit më të ri të reperit.

Detajet tjera i gjeni në materialin më poshtë. /GazetaExpres

EXPRESS ROZE | Ekskluzive: Mozzik dhe Loredana bëhen bashkë