Ekipi spanjoll me start të çuditshëm, ka shënuar vetëm dy gola dhe nuk ka pranuar asnjë në tetë ndeshjet e para - Gazeta Express
string(110) "ekipi-spanjoll-me-start-te-cuditshem-ka-shenuar-vetem-dy-gola-dhe-nuk-ka-pranuar-asnje-ne-tete-ndeshjet-e-para"

Futboll

Gazeta Express

01/10/2022 23:29

Ekipi spanjoll me start të çuditshëm, ka shënuar vetëm dy gola dhe nuk ka pranuar asnjë në tetë ndeshjet e para

Futboll

Gazeta Express

01/10/2022 23:29

Ekipi nga La Liga 2, Burgos po përjeton një start të çuditshëm të sezonit.

Pas tetë xhirove të luajtura, ata gjenden në vendin e shtatë në tabelë me 12 pikë të grumbulluara, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Por, çfarë e bën interesant këtë ekip është fakti që në tetë ndeshje, kanë shënuar dy gola dhe nuk kanë pranuar asnjë.

Pranë në gjashtë ndeshjet që kanë barazuar, ata e kanë mbyllur ndeshjen 0:0.

Në tetë ndeshje, ata kanë gjashtë barazime me rezultat identik, 0:0 dhe dy fitore me rezultat 1:0.