Einxhell flet për një zënkë që e kishte me Dagz - Gazeta Express
string(47) "einxhell-flet-per-nje-zenke-qe-e-kishte-me-dagz"

Einxhell flet për një zënkë që e kishte me Dagz

Yjet

Gazeta Express

25/10/2022 20:07

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet më dashur nga publiku. Ata po presin që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Edhe gjatë kësaj kohe, janë shumë aktiv në rrjetet sociale, veçanërisht moderatorja, e cila nuk nguron që herë pas here të ndajë foto me barkun e rrumbullakosur. Mirëpo, sot ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto nga dita kur janë zënë për herë të parë.

“Dita kur ne kishim zënkën tonë të parë, shikoni galerinë për të parë momentin e paqes”, ka shkruar Einxhel krahas imazheve të bukura.

Kujtojmë që çifti do të bekohen me një djalë dhe lumturinë e momentit e shprehin në çdo moment./abcnews.al