Einxhell e ndryshon stilin, bëhet biondinë - Gazeta Express
string(41) "einxhell-e-ndryshon-stilin-behet-biondine"

TV/Film

Gazeta Express

14/12/2021 20:38

Einxhell e ndryshon stilin, bëhet biondinë

TV/Film

Gazeta Express

14/12/2021 20:38

Me gërsheta dhe me stil si një stil rruge si të getove amerikane

Kështu mund të konsiderohej stili  Einxhell në shtëpi të Big Brother, gazetares që po lënë nam me lojën e saj në shtëpi.

Lexo Edhe:

Einxhell sonte duket se ka zgjedhur që të ndryshojë stilin, derisa ka afruar spektakli që do të nis sonte në ora 21:00.

Ajo tashmë është një bionde, derisa flokët e saj janë të shkurtëra dhe të shtrira deri në qafë.

Kujtojmë se në natën e fundit Einxhell dhe DJ Dax kanë shkëmbyer ca shkëndija dashurie, pavarësisht së Einxhell ka refuzuar që ta thotë fjalën përfundimtare. /GazetaExpress/