Einxhell dhe Dagz përsëri prindër? - Gazeta Express
string(33) "einxhell-dhe-dagz-perseri-prinder"

Yjet

Gazeta Express

04/07/2023 20:06

Einxhell dhe Dagz përsëri prindër?

Yjet

Gazeta Express

04/07/2023 20:06

Eixhel dhe Dagzi janë një dyshe shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Pas daljes nga Big Brother VIP Albania, ata janë bërë prindër.

Lexo Edhe:

E duket se ata po përgatiten edhe për një fëmijë të dytë, ku Dagzi i pyetur në lidhje me këtë ҫështje, pati një përgjigje diplomatike.

“Nuk e di, mos po ma bën surprizë edhe mua”, është shprehur Dagzi në një emision ku ishte i ftuar.