Einxhell dhe Dagz festuan një vjetorin e lidhjes - Gazeta Express
string(48) "einxhell-dhe-dagz-festuan-nje-vjetorin-e-lidhjes"

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 21:00

Einxhell dhe Dagz festuan një vjetorin e lidhjes

Yjet

Gazeta Express

04/01/2023 21:00

Një lidhje interesante që u karakterizua me thashetheme që në fillim të saj, teksa më parë ishte thënë që Einxhel ishte shtatzënë tre muaj pas kësaj lidhje, shtatzëni që u konfirmua nga çifti dhe ata u bën prindër më 12 dhjetor, ku Einxhell solli në jetë një djalë që e pagëzoi me emrin Trev.  

Tashmë është mbushur një vit që prej fillimit të lidhjes së Einxhel dhe Dagz brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1 dhe këtë Einxhel ka dashur të na rikujtoj duke postuar një video dhe duke u shprehur se është e lumtur që një ditë djali i tyre do të shohë historinë e tyre të dashurisë

Lexo Edhe:

Duhet ta kisha postuar mbrëmë në 1 vjetorin e lidhjes tonë, por isha shumë e zënë me mashkullin tjetër të jetës time. Shumë e lumtur që Trev mund ta shohë një ditë si u dashuruan ditë pas dite mami dhe baba i tij.

Ka vetëm disa ditë që vogëlushi i tyre ka ardhur në jetë dhe së fundmi Einxhel dhe Dagz kanë postuar foton e parë me djalin e tyre, duke uruar kështu të gjithë ndjekësit Vitin e Ri dhe duke shprehur falenderimet e tyre për urimet dhe bekimet që kanë marrë.