Einxhel tregon sa muaj mbushi djali i saj dhe DJ Dagz - Gazeta Express
string(53) "einxhel-tregon-sa-muaj-mbushi-djali-i-saj-dhe-dj-dagz"

Einxhel tregon sa muaj mbushi djali i saj dhe DJ Dagz

Yjet

Gazeta Express

12/07/2023 21:14

Ish ylli i reality show Big Brother Albania VIP, Einxhel Shkira po i shijon ditët e të qenit nënë e përkushtuar ndaj djalit të saj

Einxhell edhe pas më shumë së një vit që doli nga shtëpia e Big Brother VIP Albania vazhdon të jetë më e përfolur së fituesi i atij edicioni dhe i dyti që ishte Donald Veshaj.

Lexo Edhe:

Gazetarja dhe influencierja krijoi një lidhje me DJ-in kosovar, Dagz derisa para shtatë muajve ajo u bë nënë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin Trev.

Kujtojmë së është spekuluar që Einxhell është përsëri shtatzënë por nga fotot e postuara shihet se ajo nuk është në pritje të ëmbël. /GazetaExpress/